Zaměstnání, Brno, zprostředkování

Zprostředkování zaměstnání, Brno, pracovní pozice, práce

Agentura BRNO PERSONAL SERVICE působí na trhu v oblasti personálního poradenství a disponuje databází uchazečů, která je neustále aktualizovaná od roku 1994.

Poskytujeme služby společnostem hledajícím vhodné zaměstnance a uchazečům o práci, kteří hledají své uplatnění. Působíme zejména v oblasti Jihomoravského kraje, jsme ale schopni zajistit kvalitní zaměstnance po celé ČR.Zajišťujeme:

vyhledání vhodných kandidátů s využitím naší stávající obsáhlé databáze kvalifikovaných uchazečů o práci, našich webových stránek a vybraných periodik, přímým oslovením vytipovaných kandidátů kompletní výběrová řízení provedení samotného výběru s možností využití psychologických testů a prověřením odborných znalostí, personální poradenství a konzultace zabezpečení vzdělávacích kurzů a seminářů v oblasti řízení lidských zdrojů (pracovní právo, personalistika, mzdové účetnictví apod. ), zabezpečení inzerce
Nabízíme pracovní pozice - strojní, stavební, ekonomické, obchodní. Nabízíme kvalifikované odborníky - konstruktéry, obchodníky, ekonomy, personalisty, stavbyvedoucí, mistry, vedoucí výroby, TOP management  a další.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.