Zednictví, Mladá Boleslav, obkládači, zemní práce, doprava

Firma vznikla v  roce 1993 nejdříve jako sdružení a postupným vývojem dosáhla dnešní podoby společnosti s. r. o. s  vlastním sídlem a půjčovnou stavebního nářadí.


Z  původně prováděných drobných staveb jsme nyní schopni nabídnout zákazníkovi komplexní službu pro výstavbu rodinného domu včetně zajištění projektové dokumentace a stavební přípravy, oplocení, zpevněných ploch, zahradních úprav, venkovních a vnitřních bazénů, zimních zahrad. Zde nabízíme náš slogan, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník.


  Kvalitu, spolehlivost a dobré jméno nám zajišťuje v  průměru 80 stálých proškolených pracovníků a důkazem toho je obdržení certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001, členství v  programu PDW a Osvědčení pro zdění z  broušených cihel.


Vývoj naši společnosti dosáhl i na provádění průmyslových staveb. V  nemalé míře provádíme zemní práce, kde využíváme svoji vlastní techniku a autodopravu. Rovněž provádíme chodníky, přístupové komunikace, zpevněné plochy s  různými druhy povrchů, jako je zámková dlažba, živice, betonové panely atd.

 

Firma ZETEZA provádí:

-                rekonstrukce a stavby domů

-                průmyslové haly

-                komunikace

-                zemní práce

-                půjčovna stavebního nářadí

-                zámečnické práce

-                rekonstrukce památkových objektů

 

 

Kvalita      od    Z      po      A

Vážený zákazníku, přejeme Vám, abyste se v  životě potkával s  firmami, které mají o svého zákazníka zájem a snaží se mu předat poctivou a kvalitní práci a věříme, že mezi ně budeme patřit i my.

 

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.