Zahradní nábytek, pergoly, chaty, altány, vestavěné kuchyně

Nabídka prvků zahradní architektury a nábytku ze dřeva. Celý náš sortiment je vyráběn v České republice zhruba na třiceti truhlářských provozech a je ukázkou dovednosti výhradně českch rukou. Jak jistě sami zjistíte, záběr našeho sortimentu je opravdu široký a patří bez pochyby k největším na českm trhu.

Kvalita, cenová dostupnost a variabilnost našich výrobků jsou pak další přednosti naší nabídky.

Zahradní pergoly jsou neodmyslitelnou součástí zahrady. Pergoly mohou sloužit jen jako dekorace k usměrnění růstu popínavých rostlin, nebo mohou sloužit k příjemnému posezení s přáteli. Takové pergoly jsou velmi flexibilní a nabízejí různé variace finálové podoby. Pergoly mohou být nezastřešené a slouží pouze k částečnému odstínění nebo zastřešené pergoly, ve kterých se dá být i během letních deštových přeháněk.

Vyrábíme i atypové pergoly podle požadavků, rozměrů a přání zákazníka. Celý sortiment našich výrobků najdete na našich webových stránkách.

Domky na nářadí by na zahrádce také chybět neměly. Každý kdo se o zahrádku stará potřebuje alespoň malé místo, kam by uložil sekačku, hrábě, kolo nebo třeba krabice s neužitečnými drobnostmi s nimiž se tak neradi loučíme. Tyto zahradní domky si totiž najdou místo i na sebemenší zahrádce.

Další činností je i zakázková výroba vestavěných skříní, kuchyní a kancelářského nábytku, truhlářská výroba.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.