Výtahy, servis, montáže, zdvižné plošiny pro invalidy Benešov

Firma Výtahy Musil Vlašim vznikla v roce 1990 nejprve jako firma zajišťující servis výtahů ve Vlašimi. Postupně jsme získali další klienty z celého Benešovska a okolí.

V současné době provádíme servis více než 90% výtahů na Benešovsku, dále pak v některých místech Kutnohorska. Zabýváme se zejména kompletním servisem všech druhů výtahů, včetně předepsaných revizí a zkoušek.

Dále provádíme modernizace, rekonstrukce starých výtahů, v omezené míře montujeme výtahy nové. Rovněž provádíme montáže zdvižných plošin pro invalidní osoby. V poslední době, díky pochopení majitelů bytových domů, provádíme rozsáhlé modernizace výtahů v panelových domech, kde nahrazujeme dosluhující reléová ovládání nejmodernějšími mikroprocesorovými systémy řízení. Tím se zvyšuje užitná hodnota těchto zařízení jak vzhledem k novým předpisům, tak i k oprávněným nárokům obyvatel panelových domů - uživatelů výtahů, kteří se především setkávají s našimi službami. Ve firmě můžete zakoupit všechny druhy ocelových lan i komponenty výtahů a zdvihacích zařízení.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

Doporučené firmy v oborech