Software, Vlachovo Březí, Pardubice, počítačové sítě

Máte malou nebo střední počítačovou síť? Máte problémy s výpočetní technikou? Máte správce sítě? Hledáte jistotu spolehlivého fungování IT Vaší společnosti? Budujete novou infrastrukturu IT a potřebujete konzultaci? Potřebujete poradit v oblasti komunikací? Chcete snížit náklady spojené s chodem IT? Potřebujete zvýšit bezpečnost Vaší sítě? Myslíte, že mít externího partnera pro správu sítě nebo poradenství je výsadou nadnárodních společností nebo pražských firem?

Dovolte abych Vám tímto způsobem představil svou firmu a možnosti, které mohou plynout ze vzájemné spolupráce. V oboru IT se pohybuji již od roku 1997. Zkušenosti jsem získal v několikaletém působení ve velkých IT společnostech. Mojí specializací je poradenství při správě nejen operačních systému tak i ekonomicko informačních systémů, a také samotná správa systémů na platformě Microsoft Windows.

Provádím rovněž konzultace a realizace projektů strukturovaných kabeláží. Nabízím Vám takto své služby ve všech uvedených oblastech, a to jak formou dlouhodobé servisní smlouvy, tak i krátkodobé spolupráce na Vašich projektech.

Více na našich internetových stránkách. Sídlíme v obci Vlachovo Březí, okres Pardubice.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.