Ubytování Jablonec nad Nisou, penzion, cestování

Náš rodinný penzion se nachází v klidném prostředí, na kraji lesa, necelých 6 km od Jablonce nad Nisou v obci Krásná. Pod známým vrchem s rozhlednou „Černá studnice“, nabízí školám v přírodě, lyžařským kurzům, či letním táborům celoroční služby.

V zimním období jsou zde výborné podmínky pro běžkaře a sjezdaři mohou využít nedaleké sjezdovky
„Zásada“ ( viz. teletext ČT str. 191) ( ceník Zásada ), kam vás dopravíme naším skibusem zdarma.

V letních měsících jsou v okolí výborné podmínky pro koupání, jak na nedaleké Jablonecké přehradě, tak i na blízkém koupališti vzdáleném cca 700 m. Přímo u penzionu je menší bazén. K dispozici je i hřiště. Možnost pronájmu tenisového kurtu, celoročně i tělocvičny ( 10m x 15m ) 800m od penzionu.

  Místo je celoročně vhodné pro turistiku a výlety do blízkého okolí. Z této oázy klidu je pouhých 6 km do města Jablonce n. N., 17 km do Liberce, 7 km do Smržovky, 8 km do Železného Brodu. U nás můžete navštívit brousírnu skleněných perlí, kozí farmu a projet se vyhlídkovým vláčkem na vrchol Černé studnice. V Bozkově u Železného Brodu Bozkovské jeskyně, v Jablonci n. N. krytý bazén s tobogánem, vířivkou, saunou a vlnobitím. V Liberci centrum Babylon s aquaparkem, ZOO s bílými tygry nebo Ještěd. Nová bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití volného času pro návštěvníky všech věkových kategorií.

Penzion má 9 pokojů se soc. zařízením. Společenská místnost je vybavena TV, DVD a wi-fi pro připojení na internet.

     
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.