Vinařství, novosedly, víno, sudová i lahvová vína, jejich výroba

Vinařství Novosedly Vinofol

Společnost s jasnou strategií, která sází na progresivní metody, moderní technologie, ale uznává i letité tradice výroby vína.

Byla založena v roce 1992 bratra P+R Foltýnovými, z čehož je také odvozen název společnosti. Nachází s e v obci Novosedly, která je čtvrtou největší vinařskou obcí na Moravě. V současné době obhospodařuje 80 ha vinic, které se nachází v Mikulovské vinařské oblasti v katastrech vinařských obcí: Pavlov, Novosedly, Mikulov, Drnholec a Nový Přerov.

Základním předpokladem k dosažení pestrých, originálních a kvalitních vín je vlastnictví vhodných poloh vinice, optimální výběr odrůdy pro danou oblast, různorodá půdní skladba a příznivé podmínky. Ke zvýšení jakosti je veškerá úroda redukována s cílem dosáhnout ideální vyzrálosti a přírodní cukernatosti, což je naši devízou.

Pečlivě vybrané a sklizené hrozny jsou šetrně zpracovány. Všechna naše vína jsou vyráběna moderní technologií řízeného kvašení. Spojení této progresivní metody s kreativním uměním enologa umožňuje vyrábět širokou škálu kvalitních moravských vín výrazných ovocných vůní a chutí.

Naší prioritou je i nadále využívat nejnovější poznatky v moderních technologiích a zachovávat ve vínech přirozený moravský charakter.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.