Ubytování Hradec Králové, restaurace, pokoje, rekreace, penzion

Ubytování: Ubytovací část má šest pokojů, jeden třílůžkový, čtyři dvoulůžkové a jedno apartmá. Pokoje jsou dostatečně prostorné, netypicky ale elegantně zařízené. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí, sedací soupravou pro zpříjemnění pobytu. Ubytování ocení hlavně ti návštěvníci, kteří hledají klid, pohodlí a soukromí. Apartmá je členitě rozděleno do několika částí, kde dominantou je obývací pokoj s funkčním krbem. Dále je zde k dispozici jídelna, kompletně vybavená kuchyň s lednicí a sporákem, ložnice s dvojlůžkem, toaleta, koupelna s vanou i sprchovým koutem a předsíň. Celý byt je v podkrovním stylu, včetně dřevěných nosných trámů. Toto apartmá je vhodné k dlouhodobějším účelům. Využití této služby je například pro firmy, které hledají ubytování pro své klienty, nebo zaměstnance. Také je však možné si apartmá pronajmout na dovolenou při cestě do našeho města. Cena při dlouhodobějším pronájmu může být individuelní. Cena se potom odvíjí od délky pobytu a způsobu platby.
Restaurace: Restaurace je rozdělena to tří částí na sebe navazujících. První z nich jsou čtyřmístné pohodlné boxy. Druhá část je restaurace o pěti stolech umístěných v reprezentativně vybavené restauraci s pestrou nabídkou kvalitních vín, koňaků, doutníků a spousty dalších doplňků. Třetí z částí je uzavřený salónek. Zdejší kuchyň se specializuje na přípravu jídel ze zvěřiny, ryb, drůbeže a spousty jiných druhů mas. Jídelní lístek je obohacen o řadu studených a teplých předkrmů.
Salonek: Součástí restaurace je uzavřený salonek s kapacitou až 12 míst, který je vhodný jak pro obchodní jednání firem, tak i pro promoční, nebo svatební hostiny. Salonek je zařízen pohodlným nábytkem a vhodně doplněn o starožitné komody.
Letní zahrádka: Zahrádka je stylově vybavena dřevěným nábytkem a bohatě osázena zelení a květenou. V letních měsících až do desáté hodiny večerní se připravují naše speciality na grilu. Příjemnou atmosféru podkresluje světlo petrolejových lamp. V letní zahrádce může posedět až 40 lidí.
Způsoby platby: Hosté mohou platit v hotovosti nebo kreditními kartami VISA a MASTERCARD, po předchozí objednávce a domluvě s personálem možno platit i na fakturu.

Vše pro okres Hradec Králové.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.