Úvěry Beroun, půjčení peněz, zpětný leasing

Sháníte úvěr či leasing na automobil, ale banka vám nepůjčí? Jste z okolí Berouna? V tom případě se neváhejte obrátit na nás.

Financování automobilů strojů a zařízení v Berouně, půjčky

Naše společnost z berounského okresu poskytuje úvěr, leasing a zpětný leasing na automobily, technologie, montážní celky, stroje a zařízení a na spotřební zboží (telefony, PC, vybavení domácnosti) i osobám v registrech.

Naše cílová skupina je zákazník, kterému bankovní sektor leasing, či úvěr neposkytne, neboť má záznam v registrech neplatičů.

Krédem naši společnosti je hlavně profesionalita, diskrétnost, rychlost, spravedlnost, solidnost a transparentnost. Jednáme rychle, srozumitelně, spolehlivě a korektně. Neúčtujeme žádné skryté, ani jiné poplatky. Na rozdíl od bank se s vámi budeme bavit otevřeně. Nepožadujeme ručení majetkem. Ručíte pouze vozem, nebo zbožím které Vám financujeme.

Etický kodex: Plně respektujeme a ctíme etické předpisy ČLFA (/dokumenty/etika.pdf).

Podmínky nutné pro získání našeho úvěru: 2 x doklad totožnosti, pracovní smlouva stáří min. 1 rok, nebo poslední daňové přiznání, nebo výměr důchodu, či mateřské, nájemní smlouva o bydlení, nebo evidenční list, nebo výpis z katastru nemovitostí, to vše se stářím min. 1 rok.

V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat. Působíme v Berouně a okolí.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

Doporučené firmy v oborech