Úklidové služby Liberec, komplexní úklidy

Úklidová firma Eso úklid spol. s r. o. se sídlem v Liberci je moderní dynamicky se rozvíjející společnost specializující se na poskytování komplexních a doplňkových služeb v oblasti facility managementu. Zmíněné služby mají za cíl optimalizovat investiční náklady našich partnerů spojené se správou majetku a jejich následné zpřehlednění. Vynaložené náklady se našim klientům následně vrátí v podobě ušetřeného času, zlepšení produktivity práce i zpříjemnění pracovních podmínek, ve kterých se pohybují každý den.

Předností naší firmy je spolehlivost, serióznost, operativnost, rychlá reakce na požadavky a připomínky zákazníka, komunikace se zákazníkem – to vše je pro nás samozřejmostí. Naším cílem je neustálé zvyšování kvality námi poskytovaných služeb a nalézání nových způsobů řešení v každé z uvedených oblastí.

Nabízíme služby pro firmy i domácnosti, např. úklidové služby, zajištění stravování, ostrahu objektů, kancelářskou podporu, správu objektů či vozového parku a další. Zaměření není jen na Liberec, Jablonec, Česká Lípa a severní Čechy,   ale na celou Českou republiku.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.