Ubytování Malá Morávka, Karlov pod Pradědem

Hledáte ubytování uprostřed překrásné přírody? Ubytování Karlov leží v klidném prostředí u lesa na pomezí obcí Malá Morávka a Karlov pod Pradědem, kde si užijete každé roční období.

Celoroční ubytování, Karlov pod Pradědem, rekreační středisko

V zimě zde najdou zalíbení lyžaři a v létě vyznavači krásné přírody a čerstvého vzduchu, které ubytování v Karlově nabízí. K strávení příjemné rekreace můžete využít ubytování v Domečku anebo ubytování u Martina.

Domeček:
Ubytování v domečku na zahradě u rodinného domu můžete využít po celý rok. Připraven je pro vás pokoj se 4 lůžky, jednou přistýlkou a dětskou postýlkou, v přízemí možnost spaní na pohovce. Ve vybavené kuchyňce s ledničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí si můžete připravit nějakou pochoutku. Teplo v domečku si regulujete sami v prosklených kamínkách. Rohová vana vám dopřeje příjemnou relaxaci. K dovolené a příjemnému ubytování patří také zábava, kterou si můžete užít při hraní stolního tenisu, společenských her, hraní šipek, sledováním kabelové televize nebo poslechu rádia, popřípadě můžete využít gril anebo ohniště k večernímu posezení. Samozřejmostí je možnost připojení
k bezdrátovému internetu (WiFi).
Celková kapacita objektu je 6 osob + dětská postýlka.

Ubytování Martin:
Využijte rekreačního ubytování v soukromí v našem rodinném domě. Celoroční ubytování nabízíme ve třech pokojích po čtyřech lůžkách. Vybavená společná kuchyně s ledničkou, sporákem, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí vám poslouží k připravení lahodného občerstvení. Chalupa je vybavena sprchovým koutem s WC a jedním samostatným WC, kabelovou televizí ve společenské místnosti. Využít můžete venkovního nábytku k posezení a k ugrilování nějaké pochoutky. K relaxaci můžete využít stolního fotbálku a hraní šipek. Taktéž je možnost připojení k bezdrátovému internetu (WiFi).
Celková kapacita objektu je 12 osob.

Pro rezervace využijte uvedené telefonní číslo. Těšíme se na vás v Karlově pod Pradědem.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.