Ubytování, Tuchlovice, hotel

Ubytovací služby, Tuchlovice, ubytování, hotel

Hotel disponuje 45 standardně vybavenými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem s  přímou volbou, vlastním sociálním zázemím, satelitní barevná TV je samozřejmostí. Dva z  pokojů jsou upraveny pro hendikepované hosty.

Pokud jde o společenské prostory nabízí náš hotel, kromě posezení v  Aperitiv baru,     příjemné hotelové restauraci, typické české restauraci, též možnost využití konferenčních salonků a společenského centra.

Konferenční salonky jsou vybaveny konferenčním nábytkem, dataprojektorem, flipchartem, plátnem, TV a videem, a jsou mimořádně vhodné pro konání reprezentativních porad, jednání, zasedání vrcholných orgánů firem a společenských akcí menšího rozsahu.

Společenské, kongresové a konferenční centrum je určeno pro konání konferencí, seminářů a školení s  kapacitou do 200 osob. K  základnímu technickému vybavení centra patří flipcharty, zpětný projektor, dataprojektor video, plátno.

 

Hotel poskytuje také veškeré gastronomické služby. Na vysoké úrovni zajistí rauty, koktejly, bankety, catering, běžné restaurační služby nebo rozličné formy drobného pohoštění a občerstvení, součástí nabídky je také organizace večerních programů na základě požadavků klientů.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.