Truhlář Ostrava, truhlářské práce, nábytek na míru

Chtěli byste mít nábytek, který bude ladit ve vašem bytě? Potřebujete vyrobit akvárium? Nařezat sklo? To vše jsme schopni pro vás udělat!

Sklenářství v Ostravě, truhlářství, sklenář, prodej stavebního řeziva

Naše firma vám poskytuje své globální služby, hned v sedmi kategoriích.

První z nich je byt, kde jsme pro vás schopni vyrobit kuchyňské linky, nábytek do ložnice, dětského pokoje, či do obýváku, dále jsou to vestavěné skříně, dveře, okna, obložení, podlahy, prahy, poličky, lišty. Naší další kategorií je dům a zahrada, zde jsou pro vás připraveny krovy, venkovní obložení, pergoly, přístřešky a ploty. Do kanceláře máme nábytek na míru.

A aby toho všeho nebylo mála zaručujeme vám opravy, jako jsou drobné nátěry a lakování, ať už se jedná o okna, dveře či zárubně. Potřebujete sklo? U nás si můžete vybrat jak sklo stavební, tak i ornamentní, drátosklo, či bezpečnostní sklo Conex, vedle skla jsou pro vás připraveny i zrcadla a to čirá, barevná, tvarovaná a zrcadla na míru.

No a v poslední řadě se zabýváme prodejem stavebního řeziva a sklenářské práce, ze kterých vám můžeme nabídnout například zasklívání dveří, oken, výloh, řezání, broušení skel a zrcadel, opravy oken, akvária, terária a nebo výrobu skleníků.

V případě potřeby nás kontaktujte. Sídlíme v Ostravě.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.