Trezory Lysá nad Labem, vrata, zakázkové zámečnictví

V době, kdy uložit peníze do banky nemusí být ten nejlepší způsob ochrany majetku se řada zákazníků jak domácností, tak firemní klientely vrací k bezpečnému uložení peněz do trezorů a sejfů a to ve vhodně zabezpečeném prostoru. A nejde jen o peníze, do trezorů ukládáme cenné papíry, rodinné cennosti, zbraně.Chráníme je tak nejen před krádeží, ale v odpovídajícím zabudovaném trezoru jsou chráněny před požárem či výbuchem, záplavami.

Další z činností firmy z Lysé nad Labem jsou dodávky a montáž bezpečnostních  dveří, garážových vrat, vjezdových brán. Zde nabízíme široký sortiment od klasických křídlových vrat na mechanický pohon po varianty posuvných vrat nebo výklopných včetně pohonu.

Součástí poskytovaných služeb je i zakázkové zámečnictví, kde jsme připraveni na vaše individuální požadavky. Mnohým zákazníkům firma zajistila kompletní dodávky včetně montáže a nadále zajišťuje pravidelný servis.

Neváhejte nás oslovit se svou poptávkou a sami se přesvědčit o přístupu firmy , kde ještě platí „náš zákazník, náš pán“.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.