Tiskárny a kopírky Trutnov, laminátory, tonery, prodej, servis

Trutnov - tiskárny a kopírky, laminátory, tonery, prodej a servis, recyklace

Počátky této firmy sahají až do roku 1995, kdy jsem se začal o kopírovací stroje poprvé zajímat. Samozřejmostí byla snaha poskytovat kvalitní servis vedoucí ke spokojenosti zákazníka.

    Zprvu byl zájem soustředěn především na značku SHARP, ale později se tento zájem rozšířil na většinu běžně dostupných značek mnoha výrobců. Od roku 2000 jsme se zaměřili i na servis faxů, tiskáren laserových, inkoustových, jehličkových a další kancelářské techniky včetně skartovacích strojů, laminátorů, vazačů apod.

    Servis není však jediné, čím se zabýváme. Dále k naší činnosti patří i prodej všech výše uvedených zařízení, veškerý spotřební materiál a to jak originální, tak i alternativní (tonery, inkousty, pásky, folie do laminátorů, veškeré produkty pro práci s dokumenty a vazbu dokumentů…), xerografický papír do kopírek, speciální papíry a folie do kopírek, tiskáren a faxů, tabelační papíry, šanony a další drobný papírenský sortiment.

    Důležitou a podstatnou činností firmy je RENOVACE tonerových a inkoustových náplní. Provoz kopírek a tiskáren je při použití originálních náplní poněkud drahý a po mnoha praktických zkušenostech jsme se přesvědčili, že toto je velmi úspěšná cesta, jak tyto náklady podstatně snížit. Renovace provedené naší firmou jsou důkladně vyzkoušeny před každou renovací i po renovaci a jsou vyměněny všechny potřebné díly za nové. Tak je zajištěna vysoká kvalita tisku a životnost jako u originálních náplní. Na vše je poskytována záruka a pokud naše renovovaná náplň způsobí problém s Vaším zařízením, osobně ZDARMA provedeme jeho opravu a vyčištění tak, aby Vám nevznikly žádné problémy a další náklady.

    Základem naší činnosti je myšlenka: NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.