Informační systémy, Opava, podnikový software

Vítejte na domovských stránkách společnosti DATA-Software, spol. s r. o. - výrobce a dodavatele modulárního informačního systému MAGIS a poskytovatele komplexních IT služeb.

Proč my? Operativnost řešení požadavků. Přímá komunikace zadavatele projektu s výrobcem software bez prostředníků garantuje operativnost řešení individuálních požadavků. Individuální řešení.

Vysoká míra přizpůsobení aplikací individuálním potřebám. Využíváme k tomuto účelu jednak vysoké míry parametrizace aplikací, ale také efektivní nástroje typu aplikační generátor, pomocí kterých můžeme efektivně modifikovat a rozšiřovat prototypové aplikace.

Disponujeme vlastní programátorskou kapacitou, kterou využíváme pro nastavení a přizpůsobení aplikací a pro další rozvoj aplikací. Vysoká odborná zdatnost konzultantů a vedoucích projektů jsou garancí kvalitního řešení. Konkurenční výhoda v oborech, kterým se věnujeme dlouhodobě a cíleně.

Kvalitní a funkčně bohaté typové softwarové aplikace. Pravidelně ověřujeme aktuálnost našich aplikací, vyvíjíme nové funkce v souladu s požadavky zákazníků a v souladu s trendy v této oblasti.

Úplnost pokrytí procesů obchodních, ekonomických, účetních, výrobních. Použití moderní vývojové technologie. Značná nezávislost dodaných aplikací na technické provozní platformě. Podpora pro vývoj internetových i desktop aplikací.

Spolehlivost a stabilita dodavatele. Historie firmy a kvalitní reference.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.