Ubytování Svitavy, hotel, restaurace, stravování, firmení akce

Rádi Vám nabídneme kompletní stravovací a ubytovací služby, včetně pořádání konferencí, školení, podnikových večírků, rodinných či firemních oslav a svatebních hostin.


Hotel Dalibor Litomyšl Vám může nabídnout ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Dále ubytování v několika pokojích s nadstandardním vybavením a jedním luxusním apartmánem. Hotel rovněž disponuje jedním speciálně upraveným bezbariérovým pokojem.

Hotel Dalibor Litomyšl leží blízko hlavního silničního tahu, který prochází městem. Nachází se velmi blízko centra města a většiny významných památek. Přímo před hotelem se nalézá rozlehlé parkoviště pro naše hosty.

Má také vlastní bar, kavárnu a restauraci, ve které si můžete pochutnat na výborných pokrmech tuzemské i zahraniční kuchyně. Na venkovní terase s výhledem na řeku Vám naši kuchaři připraví na grilu chutné pokrmy.

Litomyšl je malebné východočeské město. Místní zámecký areál, který tvoří dominantu Litomyšle, je zapsaný do seznamu kulturního a historického dědictví UNESCO. Zámecký pivovar je rodištěm významného českého hudebního skladatele Bedřicha Smetany.




Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.