Svatební šaty Praha, půjčovna svatebních šatů

Budete se vdávat? Hledáte půjčovnu krásných svatebních šatů? Navštivte nás.

V našem svatební salónu z Prahy 1 naleznete nejen svatební šaty, ale i společenské a plesové šaty. Mezi dalšími najdete i svatební doplňky, jako jsou rukavičky, bižuterie, kytice, aplikace do vlasů a podobně. Také provozujeme půjčovnu svatebních šatů světových značek, kde si můžete šaty vyzkoušet a zapůjčit si.

Náš svatební salon je v centru Prahy.

O svatebních šatech

Nabízíme svatební šaty různých typů a střihů. Od jednoduchých až po složité šaty, kde šířku sukně ovlivní velikost spodničky. Nabízíme svatební šaty těchto značek: Eternity Bridal, Trudy Lee, Tomy Mariage, Tres Chic, a další...
Pokud si nechcete šaty na svatbu kupovat, můžeme nabídnout naší půjčovnu svatebních šatů. Svatební šaty si můžete vybrat ve fotogalerii svatebních šatů.

Zkouška šatů

Chcete si šaty na svatbu půjčit? Generální zkouška se koná přibližně 1 měsíc před svatbou. O šatech ale raději popřemýšlejte alespoň 3-6 měsíců před svatbou. Termín generální zkoušky je třeba předem dohodnout, aby u nás byly vybrané svatební šaty připraveny.

O společenských šatech

Nehledáte svatební šaty, ale šaty do společnosti? S tím vám také pomůžeme. Vybírat můžete společenské šaty a plesové šaty různých druhů. Od krátkých, jednoduchých až po luxusní plesové šaty. Společenské šaty jsou vhodné jak na večerní akce, tak i na denní společenské události, rauty, prezentace, svatby, maturitní ples atd. Vybírat společenské šaty můžete ve fotogalerii společenských šatů.

O svatebním salonu

Svatební salon Natali za dobu své existence oblékl již stovky nevěst, maturantek a klientů. Svatební salon působí v České republice od roku 2003. Zaměřujeme se nejen na zapůjčování svatebních a společenských šatů, ale jako autorský salon stále vytváříme nové kolekce, kterými spoluurčujeme trendy odívání nejen při svatbách ale i při společenských událostech. Úspěšně své modely šatů prodáváme i do zahraničí. Svatební salon najdete v centru Prahy.

Chcete prodávat šaty?

Jsme autorský salon s vlastní tvorbou! Vytváříme svatební šaty, společenské šaty, dětské šaty, pánské obleky. Většinu námi nabízených šatů navrhujeme a šijeme přímo my. Proto máme pro prodejce - maloobchodníky a zapůjčovatele svatebních a společenských šatů zajímavé nabídky na stránce velkoobchodu.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.