Sushi Best - sushi restaurace Čeladná

Jste z okolí Čeladné a máte rádi Sushi? Chcete vyzkoušet zaručeně nejlepší Sushi a nevíte, kde si na něj můžete zajít a ochutnat? Nebo naopak víte, kde na něj, ale nebylo v odpovídající kvalitě a jeho chuť vám nevyhovovala? V tom případě neváhejte a objednejte si sushi u nás.

Sushi, které u nás připravujeme je vždy z těch nejčerstvějších surovin. Rýže je vařena podle vlastní receptury získané na několikaleté stáži u Korejského mistra Sushi. Její originální a nezaměnitelnou chuť dotváří specifickou chuť a je důvodem, proč se milovníci Sushi do našeho Sushi baru vracejí. Vyrábíme nebo upravujeme také další ingredience, jako je sojová omáčka a speciální omáčka na Sushi Unagi.

Rozvoz Sushi z Čeladné! Informace pro naše zákazníky:

Objednávky SUSHI přijímáme pouze dle individuální domluvy na čísle .

Čas doručení objednávky, je v závislosti na velikosti objednávky a vzdálenosti do místa dodání. Nejdříve však ve 12:00. V případě domluvy 24 hodin dopředu kdykoliv v rozmezí 8:00 až 22:00.

Minimální objednávka pro rozvoz činí 500,- Kč

Ceny rozvozů včetně orientačního času dodání:

Časy rozvozu se snažíme dodržet. Ale sushi se vyrábí vždy čerstvé, a to znamená, že až po obdržení Vaší objednávky. Prosíme všechny zákazníky o pochopení, že to nejde hned. Nejsme sushi na benzínce, v supermarketu ani ve vlaku. Jsme restaurace, kde dostanete čerstvé a kvalitní sushi z originálních surovin a receptů. Naši sushi kuchaři potřebují nejen čas na výrobu sushi, ale také kurýr potřebuje čas na dopravu sushi k Vám domů. Děkujeme za pochopení. Váš tým SushiBest

Sushi BEST – „Náš zákazník, náš pán.“

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.