Montáž stropních podhledů, Praha, napínané stropy

BERNIZET s. r. o z Prahy - dodání a montáž napínaných stropů na klíč. Napínané stropní podhledy se dodávají v několika provedeních a široké paletě barevných odstínů.

Tvar stropního podhledu může být plochý, oválný, obloukový, kulatý nebo prostorový, lomený a víceúrovňový.   U napínaného stropu není žádný problém s instalací osvětlovacích těles nebo různými prostupy pro klimatizaci jakéhokoliv tvaru či velikosti. Osvětlení v kombinaci s lesklými foliemi dotváří celkový vzhled interiéru a vhodným umístěním umocňuje celkový dojem prostoru. Doporučujeme Vám zavěšené podhledy z PVC fólie k rychlé, nenákladné a kvalitní rekonstrukci obytných místností.

Pro naše zákazníky nabízíme tyto služby a výhody: Zakázková výroba napínaných stropy. Dodání, montáž a prodej stropních podhledu. Digitální potisk na stropě nebo stěně. Stropní osvětlení a osvětlovací stropy snížení stropu. Provádíme montáž stropů “hvězdné nebe”. Nabízíme individuální řešení a design interiérů. Veškeré naše produkty jsou garantovány atesty a CE certifikáty. Více informací o výhodách, možnostech použití, technických parametrech a ukázky již hotových stropů najdete na webu. V naší kanceláři se můžete v jakoukoli dobu podívat na hotové jsou možné varianty napínaných podhledy včetně digitálních tisku na stropě.

Navštivte náš web, sídlo firmy je v Praze 5.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.