Strojní omítání, Jihlava, strojní omítky

SAVADA s. r. o. vznikla v březnu 2003 za účelem podnikání ve stavební výrobě, především v činnostech: provádění staveb, jejich změn a odstraňování, obchodní činnost a inženýrská činnost v investiční výstavbě.

Zpočátku se firma zaměřila na všeobecnou stavební činnost. Započala spolupráce s firmou Podzimek a synové na prováděné omítek, pro firmu Ekomonitor Chrudim jsme realizovali na klíč stavební část malých vodáren v kraji Vysočina a podíleli jsme se i na výstavbě SAZKA ARÉNY v Praze.

V druhém roce činnosti došlo k částečné změně vlastnických vztahů ve firmě a začala se rozvíjet spolupráce s významným dodavatelem stavebních hmot v České republice, firmou Baumit, Knauf Praha, Knauf Insulation Trading. Vedení firmy si uvědomilo nutnost specializace ve stavebnictví a to z důvodu dosahování vyšších kvalitativních ukazatelů a vyšší produktivity práce. Ve třetím roce působnosti došlo k prohlubování spolupráce s významnými partnery ve stavebnictví v České republice a města Jihlavy jako např. METROSTAV, POZEMNÍ STAVBY Jihlava, Podzimek a synové, Kaskády Zlín, PSJ Jihlava a pod.

SAVADA s. r. o. se začala specializovat na technologii strojního omítání.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

Doporučené firmy v oborech