Sledování a střežení vozidel, vybavení pultů centrální ochrany

Pokud máte zájem rozšířit své podnikání o poskytování služeb Pultu centrální ochrany nebo požadujete připojení Vašeho objektu na Pult centrální ochrany, pak jste na správném místě. My Vám nabídneme řešení Vašich požadavků.

Konec krádežím aut! Disponujeme nejpočetnější zásahovou skupinou na území ČR čítající 49 bezpečnostních agentur a přes 150 zásahových vozidel! V extrémně rychlých časech jsme schopni lokalizovat a fyzicky zajistit Vaše vozy. Náš systém střežení vozidel je odolný vůči zarušení signálu GSM, dokážeme rádiově dohledávat odcizené automobily, služba je funkční i v zahraničí.

Konec nepovoleným jízdám! Náš systém sledování vozidel ONI se vyznačuje jednoduchou obsluhou, přístupem k datům pomocí internetu prakticky odkudkoliv. Knihu jízd a přehledné statistické výkazy můžete snadno zpracovat v bezplatně dodávané aplikaci Kniha jízd SPZ 2009/2010. Navíc nabízíme non-stop podporu naším dispečinkem, kterou lze využít pro navigaci či lokalizaci vozidla. To vše za příjemných cenových podmínek a s možností nezávazného a bezplatného vyzkoušení.
 

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.