Prodej společenských šatů Praha 8

Již od roku 1997 úspěšně a stále s bezkonkurenčně nízkými cenami na trhu (šaty již od 990, - Kč!!! ), existuje Společenská móda SIMONS, která se specializuje na vlastní výrobu a prodej dívčích a dámských společenských šatů na plesy a do tanečních. šaty jsou vhodné i na imatrikulace, promoce, do divadla, na koncerty - prostě všude tam, kde se v nich budete cítit dobře. Nabídka našich šatů je pestrá a každá zájemkyně si u nás jistě vybere. Střihy vycházejí ze stále oblíbených klasických a tradičních stylů, ale v naší nabídce jsou samozřejmě i střihy, které vycházejí z posledních požadavků módních trendů (např. korzety) u nás i v zahraničí. Naše šaty jsou vyráběny vždy v malých sériích, což ocení jistě každá z Vás. V případě potřeby je možné domluvit se na drobné úpravě šatů (např. zkrácení, apod. ).

Společenské šaty nebo šaty do tanečních můžete dle vlastní fantazie kombinovat s různými doplňky jako jsou bolerka, spodničky, krátké nebo dlouhé rukavičky, punčochy, bižuterii, elegantní kabelky a další doplňkové zboží.

Poskytujeme také až 10% slevy po předložení naší poukázky např. z Taneční školy Plamínek, Oplt, Svey Dance, H. a F. Karasových nebo reklamního letáku z periodik Blesk, Metro nebo Listů hlavního města Prahy. Slevy poskytujeme pouze na společenské šaty a nelze je slučovat. Slevu lze uplatnit pouze před zaplacením.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.