Pension Pod Klíčem Svor, Nový Bor, ubytování

Ubytování Svor, Nový bor, penzion Pod klíčem

V malebné krajině Lužických hor, v obci Svor nedaleko Nového Boru naleznete pension "Pod Klíčem". Pro své umístění je tento pension vhodný jak pro letní tak i pro zimní rekreační pobyty. Součástí pensionu je i restaurace s možností posezení na venkovní terase.

Součástí pensionu jsou i 2 tenisové kurty, ale i hlídané parkoviště, aby se návštěvníci nemuseli bát o osud svých automobilů.          

Pension je vhodný i pro sportovní pobyty. Krajina Lužických hor je svým profilem a sítí silniček přímo ideální pro cykloturistiku. Přímo v areálu pensionu jsou k dispozici 2 tenisové kurty s umělým povrchem. Lužické hory jsou také vhodným místem pro pěší turistiku.

Koupat se lze na přírodním koupališti v 6km vzdálené obci Sloup v Čechách. V blízkém okolí naleznete řadu přírodních, turistických i historických zajímavostí. Za shlédnutí stojí návštěva nedalekého skalního hradu Sloup, zříceniny hradu Milstějn.

Můžete navštívit Sklářské muzeum v Novém Boru, či historickou železnici v České Kamenici. Můžete zdolat dominanty Lužických hor Luž a Hvozd, z kterých je nádherný výhled na okolní krajinu. Můžete shlédnout nedaleké krásy Českého Švýcarska.

Pension je ve sdružení pro rozvoj šluknovského výběžku, které se zabývá rozvojem turistiky v regionu Lužických hor. V rámci tohoto sdružení bylo vytvořeno tzv. "TOLŠTEJNSKÉ PANSTVÍ", které vydalo pasy, mapy a tolštejnské krejcary a další propagační materiál o kulturních a historických památkách  Lužických hor.

Ceník: ubytování za 1 lůžko bez snídaně: 410, - Kč, se snídaní  460, - Kč
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.