Sexshop Hodonín, erotické zboží

Správný sexshop pro Váš nákup včetně možnosti nákupu online je zde. Vítejte na stránkách Sex Shop Hodonín. Jsme jedním z prvních kamenných obchodů tohoto typu v ČR,   a jsme tu pro Vás již od roku 1991.

Vážení zákazníci, v našem shopu nabízíme nepřeberné množství pomůcek s jejichž pomocí se Vám snažíme pomoci zpříjemnit Vaše intimní chvíle, a proto Vám doporučujeme pokud si objednáte některou z pomůcek nezapomeňte si k ní objednat také lubrikační gel či olej. Některé pomůcky bez těchto přípravků nelze téměř použít a na místo příjemných chvil se dostaví akorát zklamání. Vězte že je zbytečné tak zanevřít na nějakou pomůcku. Lubrikanty doporučujeme zakoupit zejména s vibrátory, vagínou, pannou, análními kolíky... Lubrikanty jsou samozřejmě atestované (jakožto veškeré zboží v našem shopu) a jsou především určené ke zvlhčení pohlavních orgánu při používání pomůcek i bez nich. Přeji Vám mnoho prožitých příjemných chvil s výrobky od nás!

Stránky jsou plně  k dispozici zákazníkům a zboží je průběžně doplňováno, pokud zde nenaleznete zboží o které by ste měli zájem zavolejte prosím na +

Po. - Pá 10:00 - 18:00

!!!   Zboží Vám bude zasláno v naprosto diskrétním balení přímo z některého našich obchodů, 100% diskrétnost zaručena. Zásilka není označena nápisem sexshop, ani jiným způsobem, nelze v žádném případě poznat, že se jedná o erotické zboží! Vypadá jako běžná zásilka.!!!

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

×

Nacházíte se na stránkách s obsahem nevhodným pro děti a mladistvé. Svým souhlasem potvrzujete, že vám již bylo 18 let.