Výroba a montáž dřevěných oken a dveří Olomouc

Vyrábíme dřevěná eurookna Optim, Optim Lux, Klasik, Eko, vstupní euro dveře, kastlová okna a repliky historických oken a dveří. Zajišťujeme kompletní servis spojený s návrhem, zaměřením, výrobou a instalací našich produktů od rodinných domků přes hotely až po velké objekty disponujícími několika sty oken.

Výrobní areál naší firmy se nachází ve Vlkoši u Přerova, kde v předchozím období probíhala několik desetiletí výroba dřevěných oken v rámci Moravskoslezských dřevařských závodů. Od roku 2001 se naše firma postupnými investicemi a změnou výrobního sortimentu profiluje jako výrobce a dodavatel oken „na míru“ převážně v provedení euro pro rozličné odběratele. Zákazník se může rozhodnout dle svých priorit pro dvě varianty eurooken a to eurookno OPTIM a eurookno KLASIK.

Sídlo firmy a obchodní oddělení se nachází v Olomouci.

Firma má v rámci České republiky rozvíjející se síť obchodních zástupců, kteří spolu s pracovníky obchodního oddělení jsou připraveni reagovat na Vaše dotazy, připomínky, poptávky, konzultace a samozřejmě objednávky, se kterými se na ně s důvěrou obracejte.


Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.