Svatební a krejčovský Salon Bellissima, Brno

Salon Bellissima vznikl 1. dubna 2008 z potřeby rozšířit nabídku pro zákaznice již dávno zavedeného Studia Bella. Studio Bella se zabývá účesovou tvorbu, poskytuje vizážistické a kosmetické služby, které ve velké míře využívají ženy a dívky, kterým jde o to, aby byly co nejkrásnější nejen ve slavnostní den. A k tomu náleží také patřičné oblečení. Proto se zrodil svatební a krejčovský Salon Bellissima.

Máme nové kolekce svatebních šatů z dovozu, včetně doplňků. Jsme schopni Vám šaty zapůjčit, prodat i ušít podle Vašeho nebo našeho návrhu. Nespecializujeme se pouze na svatební šaty pro nevěsty, družičky a svatební maminky. Dokážeme Vám vytvořit šaty v jakémkoliv stylu, velikostech a z různých materiálů. Materiály si sháníme sami, máme kolekci látek ze Sýrie, jemných a nadýchaných hedvábných materiálů, krajek apod. Látky máme v limitovaném množství, protože chceme zachovávat originalitu a jedinečnost oblečení našich zákaznic.

Rádi pro Vaši firmu ušijeme firemní šaty, kostýmy a uniformy. Pro taneční skupiny můžeme ušít šaty pro různá vystoupení. A také šijeme šaty pro různé společenské události, v naší nabídce naleznete i šaty ke křtu pro kojence a k novému kostýmku Vám ušijeme i obleček pro Vašeho pejska. To vše za příznivé ceny.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.