Cestovní agentura, Trutnov, ubytování v USA, výlety, rybaření

Cestovní agentura Petr Gabriel - zajímavé výlety, relax  a rybaření v USA

Jižní Karolína se nachází na jihovýchodě Spojených států amerických. Právem si vysloužila přezdívku "Palmetto state".
Na jejím území, které je větší než Česká republika, žije obyvatel. Především teplé počasí a starosvětská atmosféra je skutečným pohlazením pro ty, kteří chtějí novou zemi poznávat, odpočívat, užívat si sluníčka, krásné přírody, rybařit nebo se naučit rybařit. Pohodové a přátelské chování místních lidí se Vám nesmazatelně vryje do paměti.

Chcete s námi cestovat? Co takhle výlet k Atlantickému oceánu na pláž Myrtle Beach nebo cesta za poznáním Columbie - hlavního města Jižní Karolíny? Navštívíme s vámi historické město Charleston (Muzeum námořnictva, přístav, místa kde se obchodovalo s otroky,...), na oceánu rybářský ostrov Edisto, indiánskou rezervaci Cherokee, velký zábavní park v Georgii nebo non stop zábavní park Carowinds v Severní Karolíně.

Připravili jsme pro Vás i cestovatelský bonbónek zaměřený pro zdatnou skupinu šesti cestovatelů, a to jízdu napříč USA "Od Atlantiku po Pacifik".
Poznávání zajímavých míst Vás jistě naplní silnými dojmy. Hlavně pro ženy pořádáme pro zpestření výlety spojené s příjemnými nákupy.

Pro Vaši dobrou informovanost uvádíme druhy ryb, které žijí nejen v jezeře Greenwood, ale i řekách a potocích přitékajících do tohoto jezera. Lovené ryby ponecháváme s původními anglickými (a latinskými) názvy
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.