Restaurace, Neratovice, Mělník, italské speciality

Restaurace Mexikano v Neratovicích je určena pro milovníky originálního prostředí, přátelské a živé atmosféry. Cesta k dnešní podobě restaurace nebyla jednoduchá. Jak si někteří z vás (pamětníků) jistě vzpomínají, Márova pizzerie byla otevřena již 30. srpna roku 1996. Ta však po pár letech úspěšné existence vyhořela… Nakonec se ale všechno povedlo a tak mohla být restaurace znovuotevřena v roce 2004, kdy proběhla rozsáhlá rekonstrukce.

Pohodlně se usadíte uvnitř stylově zařízené restaurace, kde naleznete 26 míst, (pokud chcete mít soukromou oslavu, či plánujete posedět s přáteli déle do noci, napište nám). V letní sezóně jistě oceníte venkovní zahrádku, která nabízí dalších 45 míst a také klidné posezení v zeleni, kde nepocítíte ruch města.

Neradi chodíte do společnosti? Raději si vychutnáváte jídlo v teple domova? Nevadí, objednejte zde. Naši řidiči vám s radostí dovezou jídlo až domů, více se dočtete zde.

Na vaše přání i nadále pokračují vámi oblíbené cenově výhodně dobrůtky, tak pokud chcete ušetřit nějaký peníz, počkejte si na svojí slevu.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.