Plzeň, restaurace, kavárna a cukrárna

Jsme přední italská cukrárna a kavárna Caffe Fellini s vlastní výrobou cukrářských a jiných gastronomických výrobků podle italské receptury se sídlem v Plzni, náměstí Republiky 95/7. Naše cukrářské výrobky (dorty, dorty s fotografií, zmrzlinové, svatební a narozeninové dorty a jiné zmrzlinářské a cukrářské výrobky): 

Dodáváme na různé oslavy, firemní akce, rauty, večírky, ale i do hotelů restaurací apod. Nabízíme italské základy (krémové, ovocné ale i jogurtové) pro výrobu zmrzliny. V  případě zájmů cestovních kanceláří nebo průvodců možnost i posezení členů zájezdů a připravení gastronomické nabídky podle přání průvodce či cestovní kanceláře. Také pořádáme seznamovací akce a večírky na přání seznamovacích agentur. Má Vaše dítě narozeniny? Caffe Fellini uspořádá dětskou narozeninovou párty plnou překvapení pro oslavence a jeho kamarády. Máte nějaké jiné přání – firemní večírky, rauty, třídní srazy, posezení většího či menšího pracovního kolektivu atd. Neváhejte a kontaktujte nás. Na základě individuální domluvy Vám uděláme nabídku a zrealizujeme Vaši představu přesně podle Vašeho očekávání. Orientujeme se na přání a spokojenost zákazníka.
Reklamní obrazovka v Caffe Fellini!

Chcete získat nové zákazníky a zvýšit tržby? Naší kavárnou Caffe Fellini projde minimálně 2 000 lidí denně! "Ale nedejte jenom na řeči, přijďte se přesvědčit". Pro domluvení osobní schůzky volejte na .


Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.