Rekreační centrum, Otrokovice, Zlín, ubytování

Rekreační centrum Pohoda se nachází nedaleko Brumova-Bylnice, v pohoří Bílých Karpat, které bylo pro svou jedinečnost vyhlášeno biosférickou rezervací UNESCO. V této téměř zapomenuté výspě okresu Zlín příroda nabídne nejčistší vzduch na východní Moravě, překrásné bukové lesy, proslulé karpatské louky a výjimečnou florou, ale také sněhobílé vápencové skály - bradla, která dala Karpatům jejich příznačné jméno - "Bílé".

Přesto, že se naše rekreační centrum Pohoda nachází v klidném koutě vzdáleném od městského ruchu, přímo ve středisku nebo v nedalekých obcích Vám budou k dispozici nejrůznější služby, které Vám pobyt zpříjemní. Krytý bazén, sportovní hala, kuželna, tenisové kurty, to vše najdete v nedalekém Brumově. Přímo v areálu střediska je víceúčelové hřiště s umělou trávou, travnaté hřiště, hřiště na plážový volejbal a rozlehlá zahrada.

Vedle toho všeho Vás očekává jedinečná domácí kuchyně a příjemné prostředí. Nabízíme ubytování především středního standartu na vícelůžkových pokojích s umyvadlem, se společnými toaletami a sprchami, k dispozici jsou také pokoje s vlastním sociálním zařízením.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

Doporučené firmy v oborech