Reklamní texty Plzeň, korektury, public relations, časopisy

NABÍDKA K SNĚDKU

Vtipné i zcela vážné rýmy a chřipky, básně, slovní hříčky, kreativní potoky i říčky... Zaujměte originalitou a odlišností!  

Zajištění obsahu internetových stránek (nejen web copywriting)
Mít vlastní web je už samozřejmostí. Jenže – sebelépe navržené internetové stránky je třeba také pravidelně aktualizovat. Udržte současné i potenciální zákazníky v kontaktu s vaší firmou díky zajímavému a obměňovanému obsahu!

Příprava firemních časopisů a všech dalších možných i nemožných publikací. Nuda, nuda, nuda – tak vypadají mnohé firemní časopisy. Čtenáři si je snadno spletou s dalšími reklamními letáky a bez čtení je přemístí rovnou do popelnice. Seriózní žížala však dokáže, že i z takového popela povstane bájný Fénix. S naším obsahem je externí i interní komunikace účinná a zábavná!

Profesionální korektury, editace a další redakční úpravy. Naši spolupracovníci mají zkušenosti z nakladatelství (korektury knih) i z redakční činnosti v celostátních médiích. Neudělejte si ostudu tím, že pošlete vašim zákazníkům nebo obchodním partnerům text plný pravopysných chib a dalších do očí bijících nedostatků. Texty vám upravíme či zkontrolujeme profesionálně, ale přitom rychle a levně!  

Nápady na firemní večírky (včetně detailního scénáře napadení sekretářky šéfem). Jak potěšit zaměstnance po náročné práci? Jak pobavit klienty? Jak odlišit právě vaši akci od desítek dalších? Tady je každá rada drahá... (ale ukázku vám poskytneme zdarma:-)

Zábavné básně i dásně, scénáře a horoskopy. Pro pobavení vašich čtenářů, posluchačů či hostů večírku. Básně, horoskopy i stroboskopy lze samozřejmě ušít i na míru. A nebo i na Míru, pokud není příliš veliký.  

PR, ne PRD. Díky našim zkušenostem dokážeme zajistit public relations vaší společnosti. Víme, jak oslovit média a jak napsat tiskové zprávy tak, aby zaujaly a zvýšila se šance na uveřejnění. Nabízíme skutečně praktické rady, ne navoněné PRdy jako některé firmy, které si za hodinu „konzultace“ účtují stovky korun.

Kvalitní videozáznamy – firemní akce, večírky, svatba, rozvod (včetně elektřiny a plynu), porod, narozeniny, rodinné video...
Nevyhazujte peníze za nekvalitní videozáznamy – postavit se někam s kamerou a zapnout nahrávání umí každý. Nevěřte, že nedostatečné vzdělání a nezkušenost kameramana dokáží nahradit „atraktivní“ vizuální efekty. Skutečně profesionální videozáznam se pozná především podle citu pro režii, celkovou kompozici, detail, tempo či střih. Samozřejmostí je předchozí podrobná konzultace s vámi jako objednavatelem záznamu.

 

 

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.