Realitní kanceláře Praha, reality, výkup a prodej nemovitostí

Chcete nejenom prodat či pronajmout svoji nemovitost, byt, dům, chatu, pozemek, nebytové prostory a ostatní reality, v Praze a okolí? ale učinit tak s právní a finanční jistotou? Společnost již od svého založení byla zaměřena na kvalitu nikoliv kvantitu a proto se u nás setkáte vždy s osobním přístupem všech pracovníků realitní kanceláře. Důraz na kvalitu je poznat z veškeré činnosti kanceláře ať již rychlostí zařazení nemovitosti do nabídky, prověření všech nabídek osobní prohlídkou makléře včetně nafocení digitálních fotografií až po zajištění bezpečné finanční transakce při samotném převodu nemovitosti.

Kvalitní a rychlý servis pro klienta je pro nás velice důležitý a proto pokud se na nás obrátíte stačí jeden telefonát a my vše již zařídíme tj. osobní návštěvu nemovitosti, poradenství ohledně ceny, daňové problematiky, nafocení nemovitosti, zjištění všech potřebných údajů, zařazení do velice kvalitní rozsáhlé barevné inzerce a oslovení klientů z naší databáze, vypracování potřebných smluv, zajištění notáře, zápis do katastru nemovitostí.

Rádi bychom naší činností přispěli k celkovému zvýšení důvěry v realitní kanceláře v ČR, proto nejen vše zajišťujeme dle zákona a dle dobrých mravů, ale také dle etických zásad společnosti.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.