Certifikovaná realitní kancelář, realitní služby

Reality Karlovy Vary, prodej, pronájem a stavba rodinných domů na klíč

Magnet realit s. r. o., člen Evropské klubu realitních kanceláří - EKRK

Vážený kliente, dovolte abychom vám tímto v krátkosti představili naší  společnost specializovanou především na prodej, pronájem, výkup nemovitostí a řešení exekucí. Dále se zaměřujeme, ve spolupráci s našimi partnery na výstavbu pasivních, nízkoenergetických rodinných domů na klíč.

Pomůžeme Vám s vyhledáním vhodného stavebního pozemku pro stavbu domu dle vašich požadavků a také na pomoc při jeho financování. V rámci našich realitních služeb Vám zcela zdarma pomůžeme s vyřízením hypotečního úvěru.

Realitní kancelář Magnet realit je mladou aktivně se rozvíjející společností, která svůj potenciál cíleně zaměřuje na idividuální potřeby daného klienta. Klademe maximální důraz především na pohodlí a spokojenost našich klientů, ať už se jedná o stranu prodávajíci nebo kupující, na dokonalý právní servis a v neposlední řadě také na rychlost zpracování zakázky.

Poradenství v oblasti realit a tržní odhad nemovitosti zcela zdarma je u nás samozřejmostí. Všechny výše zmíněné skutečnosti jsou ve spojení s vysoce profesionálním přístupem mladého flexibilního týmu ideálním řešením pro hladký průběh jakékoliv transakce týkající se vaší nemovitosti.

Kolektiv profesionálních makléřů společnosti MAGNET REALIT s. r. o. se velmi těší na naši spolupráci a Vaší návštěvu v naší nové kanceláři.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.