Privátní zdravotnické zařízení, Praha, psycholog, psychiatr

Privátní zdravotnické zařízení v Praze, psycholog, psychiatr, centrum pro autistické

Společnost CALLA Corporation je mladá, dynamicky se rozvíjející firma sídlící v Praze, která poskytuje privátní zdravotní péči, právní poradenství a odborná školení pro zaměstnance, firmy, velké korporace, rodiny i jednotlivce na základě jedinečného projektu, který si sama vytvořila. CALLA Corporation a její odborné divize jsou uznávanými odborníky a konzultanty v oblasti zdravotní péče, právního poradenství a speciální pedagogiky. Ukážeme Vám využití těchto služeb jako motivace, která skutečně přináší ekonomické výsledky.

Nalezneme pro Vás optimální a efektivní formu, která posílí Vaše vztahy nejen s obchodními partnery a zaměstnanci, ale bude mít zejména ekonomický přínos. Pro každý typ společnosti, pro rodinu i jednotlivce vytvoříme program, který bude odpovídat konkrétním požadavkům, nebo nabídneme na výběr jeden z několika již uskutečněných programů CALLA Clubu.

Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním podobných akcí, při jejichž realizaci spolupracujeme výhradně s našimi prověřenými dlouholetými partnery po celém světě. Součástí naší nabídky je i organizace konferencí, kongresů, seminářů, školení, firemních vzdělávacích akcí zaměstnanců nebo partnerů v tuzemsku i v zahraničí.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.