Obchod s elektronikou Trutnov, příslušenstvím a náhradními díly

Internetový obchod s elektronikou v Trutnově, nastavení zařízení

Naše firma Elektriky, f. o. z Trutnova se zabývá obchodem s elektronikou od roku 1995, samozřejmostí je oprávnění k výrobě, instalaci i opravám anténní a satelitní techniky.

Naši klienti jsou především domácnosti, pensiony a rekreační objekty z celé ČR, v oblasti montáží a servisu pak působíme především v severovýchodních Čechách a v příhraniční oblasti Polska. Zatím nejdále dodané zboží byl satelitní přijímač pro naše krajany žijící na Novém Zélandu.

Uděláme vše, co bude v našich silách, aby jste byli spokojeni s naším sortimentem. Nabízíme Vám kompletní servis od poradenství, nastavení zařízení až po dodání do domu. Samozřejmostí je seznámení uživatele s ovládáním a následná technická podpora během užívání zakoupeného sortimentu.

Při objednání našeho sortimentu účtujeme pouze symbolickou (paušální) částku za zaslání - 49, -Kč (obyčejný balík), 99, -Kč dobírka. Při odběru nad 2000, -Kč je poštovné (dodání) po celé ČR zdarma, osobní odběr je možný v Trutnově, při nákupu od 1000Kč Vám zboží v této lokalitě dovezeme bezplatně až do domu.

Hlavním cílem naší firmy je individuální přístup, maximální snaha o plnou funkčnost zařízení a plná spokojenost uživatelů. Nenašli jste co jste hledali, je někde naše zboží levněji? Kontaktujte nás a obratem vyhotovíme nabídku odpovídající Vašim potřebám i možnostem.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.