Nákladní nadrozměrná doprava těžké mechanizace po Evropě

Vítejte na stránkách přepravní společnosti NOSPED, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na přepravu nadrozměrných nákladů po Evropě i v rámci České republiky. Nabízíme nákladní dopravu těžké mechanizace, strojů a nadměrných nákladů.

Kromě nákladní přepravy poskytujeme:


Vyřídíme přepravní povolení

Svěřte náročnou přepravu vašeho nákladu profesionálům. Zajistíme veškerá potřebná povolení k nákladní nadrozměrné přepravě včetně komunikace s úřady a se správci silnic.


Naplánujeme trasu

Samotná přeprava nadrozměrných nákladů po Evropě je v celé naší práci až finální fází. Dříve, než souprava s nákladem vyrazí na cesty, předchází přepravě náročná příprava trasy včetně plánování náhradních alternativ. Při plánování přesně zmapujeme únosnost mostů, výšku tunelů, mostů a parametry dalších silničních staveb a zařízení, které se na trase vyskytují.  V mnoha případech trasu také předem projíždíme. Díky našemu trasování se nákladní nadrozměrná přeprava vašeho nákladu nikde nezdrží.


Poskytneme doprovod nadrozměrného nákladu

Odborný a vyškolený doprovod je v mnoho případech nepostradatelnou součástí, bez které se nákladní přeprava těžké mechanice neobejde. Společnost NOSPED poskytuje doprovod nadrozměrných nákladů v několika typech vozů. Naši zaměstnanci jsou plně způsobilí jak v organizaci dopravy, tak i v samotné obsluze nákladních návěsů a zařízení.

 

Nedovolte, aby přepravu vaší zásilky provázeli komplikace. Svěřte nákladní přepravu těžké mechanizace odborníkům ze společnosti NOSPED, s.r.o.  Těšíme se na spolupráci!

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.