Překlady a tlumočení Mosty, překladatel, tlumočník, lokalizace

Mgr. Martina Vašková - Mosty - váš profesionální překladatel a tlumočník.

Poskytujeme překlady, gramatické a stylistické korektury a také překlady ověřené soudním tlumočníkem ve všech světových jazycích. Tyto služby jsou zajišťovány kvalifikovanými odborníky, kteří žijí v krajině cílového jazyka.

čeština, slovenština, němčina, angličtina, francouzština, italština, španělština, řečtina, polština, maďarština, rumunština, bulharština, slovinština, chorvatština, bosenština, srbština, makedonština, litevština, lotyština, estonština, ruština a ukrajinština     

Překládáme všechny běžné typy dokumentů, jako jsou technické manuály, příručky, návody, smlouvy, propagační materiály a řada dalších.

Díky naší rozsáhlé databázi překladatelů jsme schopni zajistit překlady ve všech běžných oborech, např. automobilový průmysl, elektronika, marketing, stavebnictví, ekonomie, strojírenství, zemědělství, obchod, právo, reklama, textilní průmysl, informační technologie, medicína, kultura, historie a jiné.

Při překladech využíváme CAT nástroje, které nám pomáhají udržet jednotnou terminologii a vytvářet tak konzistentní překlady. Výsledkem jsou velmi kvalitní překlady, které přináší úsporu nákladů a času.

Jsme schopni také zajistit překlady v expresním termínu.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.