Reality, Praha, realitní kancelář, realitní činnost, RK

Realitní kancelář Praha, Nákup, prodej nemovitostí - Právní servis, reality

Prodej Vaší nemovitosti s  PRAGUEreal Praha

Chcete prodat svou nemovitost, kontaktujte nás. Hledáme nemovitosti pro kupující, které jsou našimi klienty. Zajistíme kvalitní propagací prodeje Vaší nemovitosti, budete mít pod kontrolou veškeré důležité údaje o inzerci. Případně zařídíme diskrétní prodej vybraným kupcům. Veškeré rezervace a finanční platby v  rámci realizace prodejů zařizujeme přes advokátní úschovu.

Pronájem Vaší nemovitosti s  PRAGUEreal

Chcete pronajmout Vaší nemovitost, máme dynamickou databází naších klientů, hledajících pronájem. Pronajmeme nejen Váš byt, nebo dům, ale případně komerční nemovitost (restauraci, hotel, činžovní dům). Možnost krátkodobých pronájmů.

Realitní a marketingový servis

Pro naše klienty zaručujeme individuální přístup, vysoký úroveň zprostředkovatelských služeb. Včasné a pravdivé poskytování informací, potřebných pro rozhodování. Poradenství a marketing v  oblasti nemovitosti. Pomoc v  řešení problematických otázek, spojených s  zástavou a případnou exekucí nemovitosti, spoluvlastnickými poměry, věcnými břemeny apod. Konsultace o daňové problematice. Finanční poradenství a zajištění hypotéky a úvěru při nákupu, prodeji, rekonstrukci nemovitosti.  

Zajistíme kvalitní propagaci prodeje (pronájmu) Váši nemovitosti v  celorepublikových mediích. Případně provedeme diskrétní prodej vybraným a solventním klientům.

Právní servis

Zkušené a pojištěné právníky zpracují všechny potřebné dokumenty pro realizací Vašeho záměru. V  případě Vašeho zájmu zajistíme možnost osobní konzultace u advokáta. Prověříme okolnosti prodeje (koupi) nemovitosti z  hlediska možných rizik, spojených s  zatížením nemovitosti úvěry, soudními spory, věcnými břemeny apod. Poradíme v  daňové problematice.

Založíme pro Vás právnickou osobu (možnost nákupu ready-made společnosti), účelovou pro nákup a správu nemovitosti.

Financování koupi a rekonstrukci nemovitosti

Spolupracujeme s  řadou bank a finančních ústavu při zajištění úvěru pro naše klienty. Doporučíme vhodnou banku a kontakt na pracovníka úvěrového oddělení s  ohledem na  účel a výši potřebného úvěru a způsob jeho zajištění.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.