Hotel, ubytování v centru Prahy

Vítejte v hotelu Prague Centre, historická budova, ve které se hotel nachází byla postavena na počátku minulého století a patří mezi architektonické skvosty nejbližšího okolí. Ve všech 67 pokojích naleznete dostatek klidu, prostoru a komfortního vybavení, důležitého k Vašemu spokojenému pobytu (TV/ SAT, telefon s přímou provolbou, trezor, minibar, fén, sociální vybavení atd. )
Snídaně jsou servírovány bufetovým způsobem v naší útulné restauraci v přízemí budovy. Odpoledne a večer jste srdečně vítáni v našem Lobby baru. Nově otevřené relaxační středisko se saunou, whirpoolem a sportovně-relaxačními masážemi může být variantou Vašeho odpočinku.
Naši recepční jsou připraveni splnit Vaše nejrůznější přání a starat se, společně s celým týmem hotelových zaměstnanců, o úroven a kvalitu Vašeho pobytu.
Díky naší centrální poloze jste pěšky za pár minut na turisticky nejznámějších místech české metropole, na místech, kde se spoluutvářela evropská historie. Rádi se také postaráme o Vaše vozidla, která můžete zaparkovat v naší prostorné garáži. Přáli bychom si, aby ve vašich srdcích a mysli zůstala vzpomínka na překrásnou a majestátní českou metropoli, úspěšné jednání, či milou návštěvu, podpořenou příjemným pobytem v našem hotelu.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.