Praní a žehlení Karlovy Vary

Pereme a žehlíme kalhoty, sukně, košile, trička, svetry, spodní prádlo, deky, polštáře, záclony, ubrusy, ručníky, prostěradla, a další. Vždy dbáme na včasné dodání, perfektní výsledek a šetrné zacházení s prádlem tak, aby vydrželo co nejdéle.

Při praní a žehlení klademe důraz na dodržování přísných hygienických pravidel, přičemž do každého pracího cyklu dávkujeme speciální prostředek na kompletní likvidaci případného bakteriálního a virového zamoření.

Požadavky na plnění všech doporučených opatření z epidemiologického hlediska konzultujeme s karlovarskou krajskou hygienickou stanicí a neustále sledujeme poslední vývoj v oblasti sektoru prádelenství.

Rádi pro Vás vyřídíme i malou zakázku >>

Neváhejte se na nás obrátit ani s mini zakázkou. Od nás košem nedostanete ani při té nejmalinkatější. Přijedeme, odvezeme, vypereme, vysušíme, vyžehlíme, poskládáme, přivezeme, odevzdáme. Vyzkoušejte si nás!

Máme zkušenosti s praním a žehlením pro lékařské ordinace všech druhů,  domácnosti, výrobní a obslužné provozy, státní instituce, školy, restaurace a penziony.

Svoz a rozvoz prádla zajišťujeme vlastní dopravou, praní a žehlení zajišťujeme pro celý Karlovarský kraj.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.

Doporučené firmy v oborech