Poznávací pobytové zájezdy Praha last-minute, eurovíkendy

Naše firma Travel Partners, s. r. o. z Prahy nabízí pobytové a poznávací zájezdy, eurovíkendy.

Kromě vlastních produktů, jejichž nabídka se stále rozrůstá, působíme i jako autorizovaní prodejci českých cestovních kanceláří. Spolupracujeme s prověřenými, stálými a především pojištěnými cestovními kancelářemi.

Dále máme pro Vás připravenou nabídku od zahraničních cestovních kanceláří s odletem z Německa nebo Rakouska za velice příznivé ceny. Našim vlastním produktem jsou stále více žádané eurovikendy a individuální turistika. Na Vaše přání Vám zajistíme ubytování, letenku, transfer, pronájem auta, pojištění a jiné služby přímo na míru.  

Podle zákona o podnikání v cestovním ruchu 159/1999 Sb. jsme jako cestovní kancelář splnili veškeré požadavky z tohoto zákona vyplývající a jsme tedy i pojištění proti úpadku. Certifikát najdete v úvodu této stránky. Nabízíme velkou škálu jak skupinových tak individuálních poznávacích a pobytových zájezdů.

Velkým pomocníkem při uspokojování stále rostoucích požadavků dnešních zákazníků, nám jsou vlastní zkušenosti ze zahraničních cest, kde prověřujeme nabízené ubytování, dopravu a místní služby a na základě těchto zkušeností se Vám pak snažíme nabízet jen ty nejlepší zájezdy.
Jednou z našich dalších předností je také individuální přístup ke každému zákazníkovi a zachování jeho naprostého soukromí.

Cestovat s námi se opravdu vyplatí. eurovíkendy, zájezdy na poslední chvíli, soutěže

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.