Požární ochrana a bezpečnost práce Opava, koordinátor BOZP

Hledáte firmu, která se zabývá bezpečností práce a požární ochranou  či koordinátora BOZP v Ostravě, Praze, Brně či okolí? Pak se obraťte na nás.

Kontroly pracoviště a analýza rizik v Opavě, kategorizace prací, hygiena práce

Našefirma Vám poskytuje služby v oblastech bezpečnost práce (BOZP), požární ochrana (PO), koordinátor BOZP při práci na staveništi, životní prostředí, či hygiena práce pro celou Českou republiku (zejména Praha, Brno, Ostrava a okolí).

Dále nabízíme zpracování dokumentace a školení BOZP či PO, kontroly regálu, prověrky, audity a kontroly pracoviště, analýzy rizik, kategorizace prací, akreditovaná měření, kontroly na alkohol, požární prohlídky včetně prověrek BOZP. Zavádíme systém OHSAS 18001.

Máme kvalifikaci certifikované OZO v prevenci rizik („technik BOZP, bezpečnostní technik“), technika PO („požární technik“) a koordinátora BOZP. Nad rámec běžných školení nabízíme i školení referentů či požárních hlídek nebo preventistů požární ochrany (PO).

Dokumentaci zpracováváme kompletně včetně řádu skladů, bezpečnostních předpisů, plánu BOZP, požárních řádu, požárních poplachových směrnic či požárních evakuačních plánů. Naším klientům nabízíme možnost využívat organizér lhůt a školení. Disponujeme vysokoškolským vzděláním v oboru a řadou referencí.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Bližší informace naleznete na našem webu . Pokud hledáte podrobnější informace k námi poskytovaným službám v oblasti bezpečnosti práce použijte prosím následující odkaz /bezpecnost-prace. Pro blížší informace v oblasti poskytovaných služeb o požární ochraně přejděte prosím na stránku /pozarni-ochrana. Pro bližší informace k námi poskytovaným službám koordinátora BOZP prosím navštivte stránku /koordinator-bozp-stavby. Děkujeme vám za strávený čas.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit. Sídlíme v Opavě.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.