Pomůcky a potřeby pro pomoc v denním životě, Pardubice

Potravinové doplňky Pardubice, pomůcky usnadňující každodenní úkony hendikepovaným

Prolife s. r. o. je rodinná firma, jejímž krédem je nabízet sortiment zboží, který přispívá k uchování dobré zdravotní kondice, krásy a chuti do života v každém věku a pomůcek pomáhající těm, kteří si navzdory nepřízni osudu nebo jen z důvodů dočasných zdravotních nesnází přejí zůstat nezávislými a zvýšit svoji soběstačnost a bezpečnost svého každodenního života.

Naše firma se snaží vyhledávat a dodávat na český trh zejména potravinové doplňky, které jsou ve světě nově uváděny na trh. Sami uživatelé v tvrdé konkurenci ohodnotili tyto výrobky jako opravdu prospěšné a účinné. Důkazem toho je jejich stále vzrůstající prodej v mnoha částech světa. Příkladem jsou potravinové doplňky vyrobené ze "Super Fruits" - Super ovoce nebo neobyčejný Manuka med.

Druhou, neméně významnou částí našeho sortimentu, je komplexní nabídka pomůcek usnadňujících každodenní úkony, pro trvale i dočasně handikepovaných osob, jak v domácnosti, tak i mimo ni. Mnoho těchto pomůcek lze však použít i pro ulehčení běžných činností – ušetří vám čas i námahu. Zde jsme využili více než šedesátiletých zkušeností britské dodavatelské firmy Nottingham Rehab Supplies (NRS).

Sídlíme v Pardubicích.

Základní informace