Prodej počítačů a počítačových komponentů Uherské Hradiště

Internetový i kamenný obchod s komponenty a počítači Uherské Hradiště.

E-shop s výpočetní technikou, hardware, software, monitory, notebooky, PC komponenty, tiskárny, kopírky, skenery, paměti, PC tuning, pevné disky, servery.

Firma Popular computers s. r. o. vznikla v roce 2006 spojením fyzických osob podnikajících v oblasti výpočetní techniky již řadu let. Hlavním naším cílem je kvalitně a zodpovědně odvádět práci v našem oboru a tím se dostávat na vrchol pyramidy konkurenčního prostředí v Uherském Hradišti a okolí.

Podnikání v oboru výpočetní techniky není vůbec jednoduché. V posledních letech přibývá nových obchodů s výpočetní technikou a příslušenstvím. Počítače prodávají supermarkety, internetové obchody, domácí kutilové, sousedi.... Za dlouhá léta prodeje a přímým stykem se zákazníkem jsme slyšeli tisíce různých historek nešťastníků co naletěli na velkolepé nízké ceny, výprodeje a bombastické nabídky. Až po špatných zkušenostech si většinou lidé uvědomí, že levně koupené, dvakrát placené. Pokud se tedy dá říct levně koupené. Cenové rozdíly mezi opravdu dobrými výrobky od renomovaných výrobců a tak zvanými OEM značkami jsou minimální.

V každém, nejen technickém oboru platí, že svou práci může na 100% dělat jen profesionál s praxí. V oboru výpočetní techniky to platí dvojnásob.

Pokud nám zákazník věří, my pak věříme jemu. Na naše PC objednané na prodejně nebereme žádné zálohy.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.