Pojištění, Český Brod, pojišťovnictví

Pojišťovací makléř Český Brod, pojišťovací agent

Pojišťovací makléř je podle Zákona č. 38/2004 Sb. zprostředkovatelem pojištění, to znamená, že zastupuje klienta v jednání s pojišťovnami, vždy hájí zájmy svého klienta a zastupuje ho ve všech záležitostech týkajících se pojištění. Spoluprací s pojišťovacím makléřem podniky ušetří čas i finanční prostředky, které pak mohou plně věnovat do rozvoje svého podnikání, protože se jim o oblast pojištění stará profesionální partner a nemusí mít pro tuto oblast další zaměstnance, kteří nejsou zdaleka tak kvalitně informováni o novinkách na pojistném trhu nebo o úskalích, které jsou v pojistných smlouvách. Občané pak ušetří čas s vyhledáváním nejlevnějšího a mnohdy ne zrovna optimálního pojištění, kterého pojistné podmínky nejsou vždy běžnému občanu srozumitelné.

Díky přehledu o pojistném trhu jsem schopen nezávisle klientovi poradit optimální řešení jeho pojistných potřeb a doporučit mu pojistný produkt, který poskytuje krytí podle jeho představ, případně informace o tom, co která pojišťovna poskytuje navíc a to vše s ohledem na klientovy finance.

Všechny služby jsou pro klienta bezplatné. Odměňováni se děje formou provize od pojišťoven a tato odměna je vždy zakalkulována v sazbách pojišťoven a v žádném případě nezvyšuje cenu  pojištění.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.