Voda, topení, plyn, podlahové krytiny, Plzeň

Společnost Jupiter zahájila svoji činnost v roce 1995 v Plzni a od té doby se snaží vyvíjet a zdokonalovat všechny systémy a výrobky týkající se teplovodního podlahového a stěnového vytápění.

Jupiter vyvíjí, produkuje a provozuje technicky bezproblémové, energeticky úsporné a kvalitní systémové díly. Ty jsou řešeny tak, aby zajistili rychlou a bezproblémovou pokládku u zákazníka a omezovali ji pouze na dobu nezbytně nutnou. Není nutné čekat na proschnutí zalévací hmoty jako u mokrých systémů, jednoduše odstraníme Vaši stávající podlahovou krytinu a na takto upravený podklad již instalujeme JUPITER systém a to s navýšením o pouhých 38mm ( dle typu podlahové krytiny ).

Systém je vhodný jak pro rekonstrukce tak pro novostavby, ideální je pro rodinné domy, byty, zimní zahrady, venkovní přístřešky, podkrovní místnosti a v neposlední řadě při pokládce klasickým, takzvaným „mokrým“ způsobem, pro realizace teplovodního podlahového vytápění u industriálních hal a jiných provozních objektů.

 

Samozřejmostí jsou realizace rozvodů topení, vody, plynu a následně i pokládka podlahových krytin, montáž dveřních obložek a dveří Sapeli a vestavných skříní Libovický.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.