Software, hardware Prostějov, připojení k internetu, servery, GPS

Společnost VAHAL - Prostějov byla založena v roce 1993. Od počátku své existence si klade za cíl vysokou odbornou připravenost a kromě poskytování široké platformy produktů pokrývá servisní oblast hardware a software na vysoké úrovni. Tomu odpovídá i centrální umístění společnosti bez poboček zaměřených na plošný prodej.

Společnost VAHAL je připravena řešit potřeby klientů od návrhů a realizací podnikových sítí LAN a WAN, přes výrobu a dodávky výpočetní techniky, integrace serverů a stanic do podnikového prostředí, až po řešení komunikace, připojení na internet, řešení otázek bezpečnosti, antivirové kontroly atd. V pozici výrobce zůstává vysoce odborně připravena i pro oblast služeb – servisní zázemí serverového prostředí a kvalitní tým softwarové podpory udržuje tradičně dobrou pověst společnosti VAHAL v řešení podpory zákazníkům.

Cílem naší práce je spokojenost klienta, jsme si vědomi faktu, že v tak složitém a dynamicky se vyvíjejícím oboru, jakým jsou informační technologie, je jedinou možností dosažení tohoto cíle stále se zvyšující odborná připravenost společnosti a kvalitní management.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.