Pneuservis Ostrava, pneu, pneumatiky, e-shop, alu kola, disky

Robert Kowalski - Ostrava - spolehlivý pneuservis pro vás.

E-shop a pneuservis nabízející pneumatiky, alu kola a plechové disky letní i zimní na osobní, dodávkové a nákladní vozy všech značek za levné ceny s dodáním do druhého dne až domů. Prodejna-pneuservis, kde si zakoupené pneu můžete nechat nazout se slevou na práci 30%. Foukání interním plynem SECURPNEU je u nás samozřejmostí. Uskladnění pneumatik zákazníka bez rizika na další sezonu jen u nás zdarma!!! Pokud nechcete využít této služby, pneumatiky Vám zabalíme zdarma!!!

Pneumatiky si můžete vybrat, objednat v klidu doma a do poznámky na objednávce napsat požadovaný termín přezutí a vyhnete se v sezoně zbytečnému postávání v řadách před pneuservisy, prostě najíždíte přímo na zvedák v určený čas.

Tato služba u nás není zpoplatněná a máte ji zcela zdarma!!! Připojení k internetu – WIFI u nás také zdarma!!! Značky, které prodáváme: Barum, Continental, Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava, Pirelli, Nokian, Hankook, Kingstar, Kama, Bridgestone, Firestone, Michelin, Kleber, Aez, Dezent, Dotz, Enzo, Ronal, BBS. Pozor!!! nově nabízíme kvalitní autobaterie všech parametrů.
Věříme, že naše spolupráce založená na vzájemné důvěře a partnerství bude oboustranným přínosem.

Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.