Ubytování v Beskydech, chata, penzion, turistika, lyžování, jídlo

Na turistické chatě Skalka můžete nalézt útulné ubytování, vynikající domácí kuchyni spolu se sportovním vyžitím v průběhu celého roku, to vše v nádherném klidu uprostřed překrásné přírody. Turisté mohou využít červenou turistickou značku z Mostů u Jablunkova nebo v opačném směru z Bílého Kříže, Malého a Velkého Polomu. Z Dolní Lomné se dostanete po modré značce a z Městské Lomné po značce žluté.
Kromě ubytování je možno využít i stravovacích služeb. A to buď plnou nebo polopenzi či výběr z jídelního lístku. V letním období lze využít posezení na terase s grilováním nebo opékání na ohništi. V blízkosti chaty jsou rozmístěny dřevěné hračky pro děti, hřiště, pískoviště apod. Koupání je možné. V zimním období je zhruba 300 m od chaty lyžařšký areál. Na lyžích lze dojet od chaty až k vleku a zase zpět.
Rádi Vám uspořádáme dle Vašeho přání svatbu přímo s obřadem na louce, na kterou budete rádi vzpomínat celý život. Stejně tak lze Skalku využít pro sportovně-společenské nebo vzdělávací akce s Vašimi zaměstnanci nebo pracovními partnery. Nabízíme připojení k internetu, zajištění sportovního programu nebo teambuildingu. Vzhledem k tomu, že celá chata je nekuřácká a je umístěna daleko od silnice s auty, nabízí se jako ideální prostředí pro ubytování dětských kolektivů.
Základní informace

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s našimi Pravidly zpracování osobních údajů.